Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-03-08 19:49:41

Justyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 19
Punktów :   

OKLADKA

Powoli splywaja ostatnie teksty do numeru 2 przypominam ze deadline mija 12 marca (tak do 20.00).

Ale numer to takze okladka - dostalm odpowiedzi od 4 osob narazie rozklada sie to 3:1 na rzecz moej propozycji. Prosze o uwagi od kolejnych osob lub inne propozycje  bo nie ma za duzo czasu.

Pozdrawiam weekendowo

Offline

 

#2 2008-03-09 19:02:52

ania.t

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: OKLADKA

to już żeby nie mnożyć tematów odnośnie drugiego numeru...
Czytam właśnie artykuł Justyny "4w1". Pomijając inne kwestie z nim związane, czy jesteś pewna tego:

Polska ma reprezentacje 12-sto osobową – przewodniczącym jest Karol Karski a wśród członków znajdują się m.in. Andrzej Lepper, Krzysztof Bosak, Ryszard Bender, Tadeusz Iwiński, Krzysztof Zaremba czy Anna Sobecka.

Nie wiem na ile aktualne info są tu? bo jeśli one są ok, to się nie całkiem zgadza z artykułem ;/ jeśli ja się mylę, to oczywiście przepraszam
pozdrawiam
Edit:  i jeszcze, jeśli w tym artykule o Michniku chodzi o tego redaktora , to zgubiłaś literkę (nie to, że się czepiam, po prostu - widzę, to piszę, więc bez urazy:) )

Ostatnio edytowany przez ania.t (2008-03-09 19:07:56)

Offline

 

#3 2008-03-11 22:38:12

Justyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: OKLADKA

Jak widze nikt sie nie chce wypowiadac co do okladki, wiec zeby juz nie przedluzac okladka bedzie ze znakiem zapytania flaga kosowa

Teraz w skrocie co sie znajdzie w numerze 2 (kolejno):

1. temat numeru --> Kosowo (3 opinie)
2. z wizyta w konsulacie --> Austria
3. polityka oczami studentow --> tekst  Judyty i Kasi
4. politycy to też ludzie ---> macierewicz
5. wydarzylo sie --> pressentacje z Michnikiem
6. pomyslmy - deizm
7. zblizenie z doktrynami --> syndykalizm cz 2
8. warto wiedziec ---> EVS (wolontariat europejski), zwiedzanie RE, kurs Alfa
9. kolo politologow/ateneum --> rapart z konferencji (tekst Stacha)

stron wyszlo 20 A4 czyli 40 stron A5 (czyli o 50% wicej niz nr 1 !!!!!) --> w czwartek ide do drukarni negocjowac cene - nie wiem jaka bedzie roznica cenowa  wydruku ze zdjeciami i bez zdjec  - od tego zalezy czy zamiescimy zdjecia konsula, z konferencji kola, czy z rady europy - chcialabym przynajamniej zeby ten konsul sie znalazl... TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!

jak bede tylko wiedziec co i jak to dam znac jak najszybciej

kolportaz bedzie najpawdopodobniej w Wielkiem Tygodniu - ale dokladnie to jeszcze napisze.

pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-03-11 23:24:17

Zahra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: OKLADKA

Widzę, że okładka już zatwierdzona... Ale mniejsza z okładką - najważniejsze, żeby zawartość miała jakąś pozytywną jakość


I wanna be like my Jesus! Can I be like You, Jesus?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pieroszki.pun.pl www.mythbusters-pogromcy.pun.pl www.historia-magistra-vitae.pun.pl www.szczuryvs.pun.pl www.grhfront.pun.pl